Jaunųjų vairuotojų varžybos
Liepos 29 d. Druskininkų JUC’e – Jaunųjų vairuotojų varžybos!
2016 liepos 22
Jaunimo mainai Latvijoje „Sporffiti“
2016 rugpjūčio 16
Rodyti viską

SAVANORIAUK – NES SAVANORIAUTI GERA!

Savanoriška veikla Lietuvoje įgauna vis ryškesnius atspalvius. Savanorystė – vienas iš būdų „pasimatuoti“ profesiją, realiai pamatyti, kokie darbai dirbami pasirinkus vieną ar kitą profesiją ar specialybę, realizuoti save, jausti, kad esi reikalingas, esi laukiamas, kad patiri iššūkių, kurie išstumia į nepatirtas, nepatogias situacijas, o tu iš jų sukiesi, taip mokydamasis.

Jei Jums 15–29 metai, niekur nedirbate, nesimokote, nesate registruotas Darbo biržoje, projektas „Atrask save“ siūlo savanoriauti bet kuriame Lietuvos mieste nepatiriant jokių finansinių rūpesčių! Kiekvienam dalyviui bus kompensuojamos maitinimo, kelionių, būsto nuomos, kanceliarinių ir specialiųjų prekių (priklausomai nuo pasirinktos veiklos) išlaidos, apmokamas privalomas sveikatos draudimas (PSD). Maksimali savanorystės trukmė yra 3,5 mėn., minimali – 1 mėn. Per savaitę savanoriškai veiklai turėtumėte skirti apie 20–25 val., per mėnesį – 80–100 val. Pusę dienos galite skirti darbo paieškai, kultūriniams renginiams, saviraiškai, akiračio plėtimui, susipažinimui, bendravimui su skirtingais žmonėmis.

Kodėl verta savanoriauti?

  • Aktyviai įsitrauksite į visuomeninį gyvenimą;
  • žinosite, kad galite padėti;
  • pasisemsite naujos patirties;
  • įgyvendinsite naujus iššūkius;
  • išmėginsite save naujoje, dar neišbandytoje srityje;
  • rasite naujų pažinčių, draugų;
  • įsitikinsite, kad savanoriškas darbas gali pakeisti gyvenimus;
  • tobulinsite asmeninių būdo savybes.

Savo patirtimi dalinasi jau dalyvavimą projekte ,,Atrask save“ baigusi Monika Šavelskaitė: ,,Džiaugiuosi, jog galėjau sudalyvauti projekte ,,Atrask save“. Savanoriaudama supratau, kuo norėčiau užsiimti savo tolimesniame gyvenime, įgijau daugiau pasitikėjimo savimi. Aš esu labai dėkinga Kristinai Fedaravičiūtei, vietos JGI koordinatorei už jos atkaklumą stengiantis sudominti mane, man labai patiko šis projektas, savanorystė Druskininkų jaunimo užimtumo centre ir bendravimas su įvairaus amžiaus jaunimu. Geras jausmas, kai esi kažkam reikalingas, išbandai veiklas kurių nė nemanei, kad galėtumei atlikti. Esu labai laiminga, siūlau ir Jums sudalyvauti. Ačiū už viską! “ 🙂

Susidomėjote ir Jūs? Nuo ko reikėtų pradėti? Susisiekite su Druskininkų jaunimo užimtumo centro vietos JGI koordinatore Kristina Fedaravičiūte el. paštu jgi@juc.lt arba telefonu 8 633 35744. Pasistengsiu atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

Projektas yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų. Druskininkų jaunimo užimtumo centras yra partneris įgyvendinant projektą „Atrask save“ Druskininkų miesto savivaldybėje. Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Daugiau: www.jaunimogarantijos.lt

 

JRD logo  LDB logoPrintES paramos logoJGI logo