Baigėsi pirmasis „League of Legends 3v3“ JUC turnyras

Su jaunimu aptarta jaunimo verslumo ir integracijos į darbo rinką programa
2020 15 gegužės
Ateik į jaunimo pikniką!
2020 26 gegužės
Rodyti viską

Baigėsi pirmasis „League of Legends 3v3“ JUC turnyras

„League of Legends“ tai smagus žaidimas su akis glostančia grafika ir nuotaikingais veikėjais, tačiau norint nugalėti, reikia pasitelkti analitinį mąstymą, mokėti kurti strategijas ir išmanyti žaidimo principą. Žaidime žaidžia dvi komandos – dažniausiai penki prieš penkis, mūsų atveju žaidėme trys prieš tris. Kiekvienas žaidėjas pasirenka vieną iš 166 veikėjų, kurie skiriasi ne tik savo išvaizda, bet ir sugebėjimais. Žaidimo tikslas yra nugalėti priešininkus ir sugriauti pagrindinę priešininkų komandos bazę.

Turnyre dalyvavo 5 komandos, sudarytos po 3 narius. Kiekviena komanda turėjo sužaisti po keturias rungtynes, kad išsiaiškintu kas taps stipriausia „LOL“ komanda. Turnyras startavo gegužės 4 d. ir tęsėsi iki gegužės 15 d., o viso šio laikotarpio metu jaunimas galėjo stebėti „live“ transliacijas JUC Erdvėlaivio facebook grupėje. Po dviejų savaičių trukusių kovų „League of Legends 3v3“ JUC išsiaiškino geriausią šio žaidimo komandą Druskininkuose. Nugalėtojais tapo komanda „Pindrakai“ (Tomas Padegimas, Domantas Čepulis, Ignas Sinkevičius).

Buvo smagu sudalyvauti ir JUC komandai, nors tenka pripažinti sunku kovoti prieš labiau įgudusius varžovus. Šis turnyras buvo tik pradžia, mažas žingsnelis link didesnio tikslo. Augant poreikiui ateityje galime turėti pirmąjį elektroninio sporto renginį Druskininkų jaunimo užimtumo centre.