JUC_veiklos_Kovas
Kovo 29d. – Balandžio 2d. veiklų planas
2021 29 kovo
Savanorystės partnerių ir savanorių susitikimas
2021 1 balandžio
Rodyti viską

JUC turi naują projektų koordinatorę!

Visai neseniai į JUC kolektyvą prisijungusi kalbinta Indraja, jau spėjo prisijaukinti žmones bei aplinką. Projektų koordinatorės poziciją užimanti ir su jaunimu dirbanti moteris teigia, kad geriausiai jai sekasi bendrauti su įvairaus amžiaus žmonių grupėmis ir būtent tai yra vienas pagrindinių aspektų, leidžiančių judėti į priekį. Pozityvumu ir šviesa spindinčią Indrają pavyko pakalbinti ir sužinoti daugiau apie jos asmenybę.

 1. Kaip manai, kaip tave apibūdintų šeima ir draugai?
  Rūpestinga, greita namuose ir visada susiderinusi rūbus (juokiasi).
 2. Kas tave labiausiai motyvuoja?
  Mane motyvuoja pats gyvenimas, svarbiausia, kad būtų švarios mintys, nes su jomis visada seka ir gera nuotaika. Žinoma, kuomet susiplanuoju dalykus, tai tampa savotiška motyvacija.
 3. Kokiais asmeniniais/profesiniais pasiekimais labiausiai didžiuojiesi?
  Be jokios abejonės – esu mama! Tai asmeninis pasiekimas, kuris buvo mano svajonė. Profesinis labai dviprasmiškas, nes išvykau koncertuoti su šou teatru, bet tuo pačiu kelionėje vos nenuskendau, tai tapo mano viena įsimintiniausių dienų gyvenime.
 4. Kaip manai, kaip žmonės komunikuotų/bendrautų tobulame pasaulyje?
  Nemėgstu tobulumo. Man taip smagu, kai netobulumas yra tobulas! Tokiame pasaulyje visi turėtų būti truputį „Dzen“, besirūpinantys vieni kitais, atsisakę godumo, jokių karų, bado – tik šviesa…
 5. Jei būtum superherojus, kokią neplaužiamą jėgą pasirinktum?
  Be jokios abejonės gydyčiau žmones rankomis ir skraidyčiau.
 6. Kokie tavo įgūdžiai ar talentas leidžia lengviau susitvarkyti su užduotimis?
  Randu kalbą su įvairaus amžiaus žmonėmis, esu labai smalsi, todėl nebijau kažko nežinoti, visuomet klausiu ir pripažįstu kažko nežinojimą.
 7. Kambarys, rašomasis stalas ar automobilis – ką pirmiausiai išvalytum?
  Viską. Iš dalies esu pedantė, jeigu chaosas aplink mane, tuomet ir mano galvoje netvarka, o tvarkyti pradėčiau nuo stalo, tuomet kambarys ir vėliau automobilis.
 8. Kokia tau labiausiai patinkanti dalis dirbant JUC‘e?
  110% komanda. Na, ji nereali, palaikanti, išsitaškiusi, tokia „crazy“. Čia tu gali sugalvoti ir įgyvendinti visas savo idėjas – visiška savirealizacijos laisvė.
 9. Kokios tavo vertybės?
  Pirmiausia, svarbu sveikata, nes tada gali duoti, kurti, daryti…Man gera matyti kitus laimingus, besišypsančius, tad svarbi man vertybė yra gero kitiems dalinimas. Žinoma, mano šeima. Visada žinojau, kad man pavyks sukurti nuostabią šeimą,netgi su vyru esame stiprūs gyvenimo partneriai, vienas kitą visuomet palaikome.
 10. Ką tokio galėtum daryti ir būti laiminga kiekvieną dieną ir visą gyvenimą?
  Jaučiu, kad esu teisingame kelyje, nes tikrai didžiąją dienos dalį jaučiuosi laiminga. Man laimė nėra kažkokie neaprėpiami ir grandioziniai dalykai, tai ir trumpa meditacija ryte ir pavykę planai, savirealizacija, geri santykiai su aplinkiniais. Manau, kad visą savo gyvenimą ir stengsiuosi eiti šia kryptimi. Galvoju, kad mes nuolat keičiamės, labiau pažįstame save ir įsiklausydami savo vidinio balso galime būti laimingi, nepaisant to, kuo mes užsiimame. Man laimė – angliškai tariant – „STATE OF MIND“ . Na, o jeigu labai jau konkrečiai – dainuočiau!