Druskininkai išlydi namo tarptautinius savanorius
2021 6 gruodžio
2022 m. projektai
2022 13 sausio
Rodyti viską

Nauja erdvė jaunimui Druskininkuose

Druskininkų jaunimo užimtumo centrui šių metų pradžia itin džiugi, nes jau nuo sausio mėnesio pradedamas įgyvendinti Europos solidarumo korpuso projektas – „Elektroninio sporto erdvė“. Drauge su 5-iais entuziastingais jaunuoliais centras burs elektroninio sporto mėgėjus į bendruomenę bei skatins visus norinčius prisijungti ir išmėginti savo jėgas šiame sporte. Projekto finansavimas leis atnaujinti JUC techninę bazę ir įsigyti galingesnius kompiuterius, taip pat rudenį bus suorganizuotos pirmosios Druskininkų mieste elektroninio sporto varžybos.

Ši netradicinio sporto šaka yra vis dar nauja Lietuvoje, tačiau labai populiari visame pasaulyje, pritraukianti gausybę dalyvių ir milijonus palaikančiųjų. Sėkmingi el. sportininkai susišluoja įspūdingus finansinius laimėjimus ir prizų fondus, daugelio nuostabai, tokias sumas laimi žaidėjai, kurie dažnai būna jauno amžiaus.

Technologijoms vis labiau veržiantis į mūsų kasdienybę, ateityje ribos tarp mums įprasto sporto ir virtualaus sporto gali kisti bei susikurti visiškai nauji varžybų formatai. El. sportas gali tapti nauja profesine kryptimi jaunam žmogui. JUC vizija – suteikti galimybę jaunuoliams išmėginti el. sportą ir atrasti talentinguosius, kurie realizuotų save šioje populiarėjančioje sferoje. Suburta bendruomenė treniruosis 2 kartus per savaitę, kurs žaidybines strategijas, analizuos taktikas, taip pat varžysis ne tik Lietuvoje organizuojamuose turnyruose, lygose, bet ir tarptautiniuose mačuose.

Projektas: Elektroninio sporto erdvė

Projekto numeris: ESC30-SOL-8BAA7CAA

Projektą finansuoja: Europos solidarumo korpusas

Druskininkų jaunimo užimtumo centro informacija