Neįtikėtinos varžybos – pirmą kartą Druskininkuose ir Lietuvoje!

DISKUSIJA „KORUPCIJA – KAS TAI?”
2019 17 gruodžio
Sveikinimas
2019 23 gruodžio
Rodyti viską

Neįtikėtinos varžybos – pirmą kartą Druskininkuose ir Lietuvoje!

Gruodžio 14 d. įvyko pirmosios Lietuvoje „Gaudynės/Tag 2019“.  Druskininkų jaunimo užimtumo centre buvo įrengta daugiau kaip 100 m2 arena su kliūtimis, kurioje buvo kovojama 1 prieš 1. Viskas labai paprasta dalyviai turėjo 3 raundus gaudyti ir 3 raundus pabėgti nuo savo varžovo (1 raundas – 20 sek.). Visi tikriausiai esate žaidę gaudynęs ir žinote kaip tai linksma.

Juc komandai idėja padaryti tokio formato renginį šovė į galvą visiškai netikėtai, prieš porą mėnesių bežiūrint World Chase tag komandines varžybas. Mes pagalvojome, kodėl gi nepakeitus taisyklių ir šio renginio formato bei jo nepadarius patraukliu kiekvienam dalyviui. Turime Druskininkuose ir visoje Lietuvoje stiprią ir draugišką parkūro bendruomenę, todėl buvome užtikrinti, kad Gaudynės ne tik juos sudomins, bet bus patrauklios ir žiūrovo akiai. Laukė nemažai namų darbų ir iššūkių. Pirmasis – danga. Renginys ekstremalus, o esanti plytelių danga salėje netiko varžyboms organizuoti, todėl mums padėjo ir kilimine danga pasirūpino – Druskininkų sportininkų rengimo centras. Be jūsų pagalbos – šis renginys tikrai nebūtų įvykęs, todėl tariame didelį ir nuoširdų dėkui. Antrasis iššūkis – rėmėjai. Kadangi renginys suplanuotas spontaniškai neturėjome jokio finansavimo. Žinojome, jog turime ieškotis pagalbos iš šalies, kad pasirūpintų mūsų dalyviais ir savanoriais. Labai džiaugiamės, jog toli nereikėjo ieškoti pagalbos ir kad mūsų savanoriai nebūtų alkani – pasirūpino Trolių Pica bei Etno Dvaras. UPA Medical SPA suteikė galimybę prizininkams po įtemptų kovų atsipalaiduoti pirtyse. „Druskininkai – jūs nuostabūs!” sako renginio organizatoriai.

Tai darėme pirmieji Lietuvoje, todėl nežinojome nei kiek bus dalyvių, nei kiek laiko truks renginys ar sugebėsime pastatyti kokybišką ir dėmesio vertą gaudynių areną. Mūsų visų nuostabai turėjome net dvi amžiaus kategorijas, kuriose pirmoje amžiaus grupėje (10-14 metų) buvo – 27, vyresniųjų (15-99 metų) –24 dalyviai. Dalyviai atvyko iš Vilniaus, Druskininkų, Alytaus, Ramygalos ir Kėdainių. Iki pat paskutinės minutės, net patys netikėjome, kad bus taip GERAI. Buvo gera matyti kaip dalyviams nepasisekus varžybose, jų veiduose nedingo šypsena, kaip po kovos vienas kitam paspausdavo ranką ir palydėdavo plojimais varžovą į kitą etapą.

Ypatingas AČIŪ keliauja Chuwak shop ir jo direktoriui Kęstučiui, kuris patikėjo mūsų idėja, nusprendė žengti tokį mums svarbų žingsnį ir tapo „Gaudynės/Tag 2019“ generaliniu rėmėju!!! Troškulio malšinimu rūpinosi Dynami:t. O už tai, kad apie mus išgirdo visi Druskininkai, esame dėkingi informaciniams remėjams „Mano Druskininkai“. Nieko nebūtų ir be daugybės kitų žmonių. Kaip visada, vedėjų vedėjas Haroldas Savickas. Fotografų fotografas Justinas Kyga. Teisėjai: Titas, Nikita ir Augustas. Pagalba prieš ir per renginį – Justas, Kajus ir Ugnius. O visi nykščiai kyla Ugnei Vedeckytei už nuostabų Tag’o logo ir dizaino kūrimą! Ir kaip visada – SUSITIKSIME KITAIS METAIS!

Gaudynės/Tag 2019 rezultatai:

Jauniai: 1 vieta – Nojus Nikštelė (Ramygala), 2 vieta – Tomas Goberis (Druskininkai), 3 vieta – Alanas Lučinskas ( Druskininkai)

Vyresnieji: 1 vieta – Evaldas Metrikis (Druskininkai), 2 vieta – Dovydas Tumelis (Ramygala), 3 vieta – Viktoras Zujevas (Alytus).