RENGINYS „JAUNIMAS UŽ SKAIDRUMĄ!“, SKIRTAS TARPTAUTINEI ANTIKORUPCIJOS DIENAI PAMINĖTI

Veiklos_jaunimas_Druskininkai_uzimtumas_zaidimai
JUC savaitė Lapkričio 22-27 dienomis
2021 22 lapkričio
Druskininkai išlydi namo tarptautinius savanorius
2021 6 gruodžio
Rodyti viską

RENGINYS „JAUNIMAS UŽ SKAIDRUMĄ!“, SKIRTAS TARPTAUTINEI ANTIKORUPCIJOS DIENAI PAMINĖTI

Druskininkų jaunimo užimtumo centras 2021 m. gruodžio 2 d. pakvietė Druskininkų „Ryto“ gimnazijos 2 klasių mokinius ir istorijos mokytojus į renginį „Jaunimas už skaidrumą!“, skirtą Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Renginį sveikinimo žodžiu pradėjo Druskininkų „Ryto“ gimnazijos direktorė Egidija Vilkienė.

Mokymus „Ar korupcija vis dar problema Lietuvoje?“ ir KAHOOT viktoriną „Ką aš žinau apie korupciją?“ vedė Daina Paštuolienė, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, specialioji agentė patarėja.

Gimnazistai ir Druskininkų JUC darbuotojai sužinojo, kodėl pasirinkta gruodžio 9-oji diena minėti Tarptautinę antikorupcijos dieną, nuo kurių metų ši diena minima kasmet visame pasaulyje, kas yra korupcija, kokį poveikį korupcija daro visuomenei ir ekonomikai, kaip gali jaunimas padėti stabdyti korupcijos reiškinį.

Tai buvo pirmasis tokio pabūdžio renginys antikorupcine tema, apjungęs 3 įstaigas: Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą, Druskininkų „Ryto“ gimnaziją ir Druskininkų JUC.

Dėkojame visiems prisijungusiems į renginį „Jaunimas už skaidrumą!“ Sveikiname KAHOOT viktorinos „Ką aš žinau apie korupciją?“ prizininkus!