Kino naktis (SQUID GAME)
2021 4 lapkričio
Kalbėkime su jaunuoliais apie lytiškumą – „Be streso“
2021 19 lapkričio
Rodyti viską

Kūrybinio mąstymo penkiakovė, kas tai?

Sužadinti smalsumą, skatinti kūrybiškumą ir vaizduotę, pasitelkti loginį mąstymą, susitekti ir komandiškai atlikti užduotis. Skamba iš tiesų smagiai? Būtent apie tai yra kūrybinio mąstymo penkiakovė.

Šias metodines priemones Druskininkų jaunimo užimtumo centras įsigijo prieš pirmąjį karantiną, tačiau su komanda nespėjo jo pristatyti mokyklų bendruomenei. Taigi, todėl trečiadienį į JUC atvyko Druskininkų mokyklų mokytojos, kurias Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra supažindino su šios penkiakovės užduotimis. Direktorė išsamiai pristatė visas priemones bei kvietė mokytojas išmėginti savo jėgas. Žaidimai taip įtraukė, kad laikas tiesiog praskriejo, visos susitelkusios dirbo ir mažose komandose ir drauge, tarėsi, strategavo, juokėsi ir kartu ieškojo sprendimo būdų užduotims.

Na, o ketvirtadienį, su gera nuotaika keliavome į “Ryto” gimnaziją pas klasių auklėtojus, kuriems taip pat pristatėme penkiakovę bei pakvietėme atlikti kelias užduotis. Džiugu, kad pedagogai įsitraukė, noriai ir smalsiai dalyvavo bei kūrybiškai praleido valandą kolegų komandoje.

Kviečiame pasižvalgyti į Druskininkų jaunimo užimtumo centro savanorio Martyno užfiksuotas akimirkas: https://www.facebook.com/114351468714127/posts/1995292310620024/