Jaunimo_veiklos_juc_gegužė
Gegužės 03-08d. veiklų planas
2021 3 gegužės
Komandos pastiprinimas – JONAS stovyklų administratorius
2021 5 gegužės
Rodyti viską

Žūklė dugninėmis

Druskininkų jaunimo užimtumo centras pirmą kartą savo istorijoje iškeliaus į žūklę! Šeši bendražygiai gegužės 8 d. nusprendė pasitikti saulę prie Nemuno 😉

Nuotaikinga idėja kilo mūsų darbuotojams Justinui ir Evgenijui, kuomet jie kartu žvejojo ir pagalvojo, kodėl gi nepasidalinus savo ilgamete žvejybos patirtimi su jaunimu. Pateikę užklausą „JUC erdvėlaivio” grupėje ,,Kas norėtų išmokti žvejoti dugninėmis meškerėmis?” greitai susidomėjo keturi jaunuoliai. Vaikinai jau turėjo savo įrangą bei pradinį žinių bagažą, todėl kilo puiki mintis – draugiškos varžybos! Komandų kapitonai, Justinas ir Evgenijus, traukė burtus ir subūrė dalyvius į dvi grupes. Justino komanda – Justinas, Nojus, Aurimas, Evgenijaus komanda – Evgenijus, Justas, Elmar. Labai greitai atsirado ir renginio remėjas Arūnas Moisiejus (žvejybos reikmenys Neravų gatvėje), kuris geranoriškai sutiko prisidėti prie turnyro gerovės ir įsteigė nugalėtojų dovanas bei paguodos prizus antrai vietai. Išreikšdami padėką, jaunimas taria Arūnui didžiausią AČIŪ!

Kaip komandoms sekėsi varžytis ir kokius laimikius jie pagavo, galėsite pamatyti video reportaže mūsų facebook paskyroje gegužės 18 d. Svarbu paminėti, kad šylant orams, žvejybos netolimoje ateityje tikrai bus ir daugiau! Justinas ir Evgenijus dar ne kartą mielai kvies visus norinčius išbandyti dugninę žūklę ir pasimėgauti gamtos apsuptimi. Tad visiškai nesvarbu ar tu esi mergina ar vaikinas, ar turi įrangą ar ne – laukiame norinčių tiek išmokti ką nors naujo, tiek įtvirtinti esamas žinias. Kviečiame sekti mūsų veiklas facebook ,,JUC erdvėlaivis” jaunimo grupėje (14-29 m.).

Turnyro komandos. Kas nugalės?